Gucci Guilty Pour Homme 75ml

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Deodoranty a antiperspiranty pre mužov

Gentlemani z celého sveta spojte sa. Pre vás všetkých bola vytvorená dokonalá vôňa Gucci Guilty Pour Homme, ktorá presne vystihuje mužskú dokonalosť a výnimočnosť. Vôňa je vyjadrením skutočnej talianskej vášne. Gucci Guilty Pour Homme je určená predovšetkým mužom lovcom, ktorí vedia čo chcú a nič im ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Deodoranty a antiperspiranty pre mužov

Popis

Gentlemani z celého sveta spojte sa. Pre vás všetkých bola vytvorená dokonalá vôňa Gucci Guilty Pour Homme, ktorá presne vystihuje mužskú dokonalosť a výnimočnosť. Vôňa je vyjadrením skutočnej talianskej vášne. Gucci Guilty Pour Homme je určená predovšetkým mužom lovcom, ktorí vedia čo chcú a nič im nestojí v ceste, ak si idú za svojím cieľom. Uhrančivá a provokatívna vôňa. Úvodné noty vône patria levanduli, citrónu, pomarančovému nektáru a zmesi skutočne prvotriednych akordov. V závere cítiť teplé noty drevín a pačuli. Gucci Guilty Pour Homme sa ukrýva v luxusnom masívnom flakóne z ťažkého skla. Muž, ktorého súčasťou sa stane vôňa Gucci Guilty Pour Homme svojím šarmom presvedčí nejednu ženu o svojej jedinečnosti. Vôňa uvedená na trh v roku 2011.

ZLOŽENIE VÔNE:

Hlava: levanduľa, citrónSrdce: zemolez, pomarančové kvety, jazmínZáklad: virdžínske drevo, pačuli

Gucci je Talianska odevná značka. Venuje sa prevažne módnemu, najčastejšie koženému tovaru. Vlastníkom značky je francúzska spoločnosť Kering, ktorú zakladal v roku 1921 Guccio Gucci. Prvé zameranie bolo na produkty okolo vybavenia pre koniarov, neskôr prichádza na radu móda, parfémy, kabelky, topánky. Prvé úspechy zožala v Taliansku, odkiaľ sa sláva rozšírila do celého sveta. V roku 1971 sa začala spolupráca s americkou automobilkou American Motors Corporation, pre ktorú vyrábala poťahy na sedadlá a iné časti do interiéru vozidla. Po smrti Guciho je rodinný podnik rozdelený medzi 4 synov. Aldo Gucci vedie podnik 30 rokov. Po najväčších úspechoch v 70 rokoch sa firma presadzuje aj v Ázii. V roku 1982 sa firma mení na akciovú spoločnosť a z dôvodov pri dedičskom konaní sa polovica firmy ocitá v rukách korporácie z Bahrajnu. V roku 1955 vrcholí spor v rodine vraždou Mauricia Gucciho, vnuka zakladateľa firmy.

Reklama

Reklama