Talizman

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 15,22 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

S Talizmanom sa zúčastníme na výnimočnom putovaní intelektu po neprechodených cestách histórie za kľúčmi skrývajúcimi sa v textoch, architektúre a monumentoch… "tajných náboženstiev", ktoré kedysi tvarovali svet. Autori, skutoční znalci vo svojich odboroch, putujú krížom krážom po svete za symbolmi, ...viac

Popis

S Talizmanom sa zúčastníme na výnimočnom putovaní intelektu po neprechodených cestách histórie za kľúčmi skrývajúcimi sa v textoch, architektúre a monumentoch… "tajných náboženstiev", ktoré kedysi tvarovali svet. Autori, skutoční znalci vo svojich odboroch, putujú krížom krážom po svete za symbolmi, ktorým ľudia pripisovali a pripisujú až okultný význam, a mapujú udalosti spred tisícok rokov, aby ich konfrontovali so súčasnou vojnou, ktorú vedú teroristi.

Objavujú tajnú históriu manipulácií a podvodov, ktoré zasahujú priamo do srdca súčasného svetového poriadku. a možno aj poriadku, čo ešte len príde. Pokúšajú sa odhaliť "majstrovskú hru", ktorá sa začala hrať za scénou svetového javiska v dávnoveku a, ako sa nazdávajú, opäť sa dala do pohybu pred 2000 rokmi. Šírkou, kvalitou, objaviteľskou hodnotou autorskej práce a čitateľsky pútavým podaním je TALIZMAN v našom prostredí ojedinelá kniha.

Slovenský preklad Ján Kamenistý

    Vývoj ceny

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Dejiny sveta alebo najprezeranejšie produkty N/A.

    Reklama