Valentino Donna Acqua 100ml | Pricemania

Valentino Donna Acqua 100ml

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Dámske toaletné vody

Púdrová sladká vôňa irisu, ruže a kože je ukrytá vo flakóne Valentino Donna, bola predstavená v roku 2015 v skvostnej, svetlo ružovej fľaštičke z hrubého skla. Jej nasledovníčka, nová, ľahšia a šťavnatá verzia vychádza v júni 2017 ako Valentino Donna Acqua. Moderná gurmánska kompozícia prináša istú dávku ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Púdrová sladká vôňa irisu, ruže a kože je ukrytá vo flakóne Valentino Donna, bola predstavená v roku 2015 v skvostnej, svetlo ružovej fľaštičke z hrubého skla. Jej nasledovníčka, nová, ľahšia a šťavnatá verzia vychádza v júni 2017 ako Valentino Donna Acqua. Moderná gurmánska kompozícia prináša istú dávku šťavnatosti a sladkosti, pre ktorú si ju obľúbite i vy.

Horoko-sladké tóny hrušky a mandlí predstavujú úvod do kvetinového srdca, ktorý sa tentokrát skladá z jazmínu a plumérie. Základom tejto skladby je hloh a santalové drevo.

Flakón zachováva pôvodné línie vône Donna, avšak nová verzia je predĺženom flakóne, ktorý pôsobí subtílnejším dojmom. Vôňu vytvorila obľúbená parfumérka Sonia Constant.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama