Moschino Funny! 100ml cena od 26,56 € | Pricemania

Moschino Funny! 100ml

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Dámske toaletné vody

Moschino Funny!, toaletná voda  Rozkošná a hravá vôňa. Funny! nie je len lahodná vôňa. Je to pravá voňavá lahôdka pre gurmánov, ktorí ocenia jej hravosť, energiu, odvahu, vyžarovanie a schopnosť stimulovať zmysly. Kvetinový akord s jemnými prvkami ovocia pôsobí ako zmes pôvabu, vitality, nežnosti a ...viac

Popis

Moschino Funny!, toaletná voda 

Rozkošná a hravá vôňa.

Funny! nie je len lahodná vôňa. Je to pravá voňavá lahôdka pre gurmánov, ktorí ocenia jej hravosť, energiu, odvahu, vyžarovanie a schopnosť stimulovať zmysly. Kvetinový akord s jemnými prvkami ovocia pôsobí ako zmes pôvabu, vitality, nežnosti a spontánnosti.

Zloženie vône Moschino Funny:

Hlava: Iskrivá ovocná sviežosť vôňu otvárajú, pulzujúce tóny trpkých pomarančov obohatené o dotyk čierneho korenia pre väčšiu sviežosť. Prekvapivé tóny chutných červených ríbezlí pôsobia ako opojná výzva a vyvolávajú zvedavosť.

Srdce: Jemnosť kvetinových lupienkov, v srdci objavíte jasný a zmyselný jazmín v kombinácii so sviežimi a nežnými tónmi pivónie. Fialka dodáva kvetinovému akordu vláčny pudrový dotyk vyvážený ľahkou sviežosťou zeleného čaju.

Základ: Nežnosť a krehká zmyselnosť, v závere nastupuje hrejivý a zmyselný akord ambry zvýraznený tónmi machu a cédra. Vôňa pôsobí ako šťavnaté osvieženie, pižmo obohacuje celú voňavú kompozíciu o pocit ozajstnej lahôdky.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 8 recenzie
10
KatarínaPred 7 rokmi a 6 mesiacmi

odporúčam

  • na leto fantastická
  • nemá
10
ZuzanaPred 7 rokmi a 8 mesiacmi

Maximálna spokojnosť....svieža vôňa ako stvorená na leto

  • Svieža vôňa
  • Nič
10
maťaPred 7 rokmi a 8 mesiacmi

odporucam na leto

  • velmi prijemna vona , dlho vydrzi
  • nemam

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama