Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 60ml cena od 12,50 € | Pricemania

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 60ml

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Dámske toaletné vody

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini je kvetinovo aldehydová vôňa pre ženy, ktorá vstúpila na trh v roku 1989. Snáď každý pozná svetoznámu tenisovú hráčku Gabrielu Sabatini, ktorá propožičala meno tejto jednej z najznámejších vôní. Je používaná po celom svete viac ako 20 rokov a stále je modernýňá a veľmi ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 60ml

Najprezeranejšie produkty v kategórií Dámske toaletné vody

Popis

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini je kvetinovo aldehydová vôňa pre ženy, ktorá vstúpila na trh v roku 1989. Snáď každý pozná svetoznámu tenisovú hráčku Gabrielu Sabatini, ktorá propožičala meno tejto jednej z najznámejších vôní. Je používaná po celom svete viac ako 20 rokov a stále je modernýňá a veľmi ženská.

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini je vôňa vyjadrujúca ženskosť a jemnosť rovnako ako nositeľka rovnakého mena. Je určená pre akúkoľvek ženu bez ohľadu na vek, ročné obdobie či časť dňa. Každá žena sa s ňou bude cítiť jedinečná, sebavedomá a príťažlivá. 

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
Katarína TanáčováPred 8 rokmi a 1 týždňom

Som spokojna.

  • Tuto toaletnu vodu pouzivam roky, pretoze je vynimocna, ale rokmi sa vytratila z pultov a som rada ze som objavila Vas obchod.
  • Nemam ziadne vyhrady.

Reklama

Reklama