Bvlgari Omnia Crystalline 65ml cena od 35,40 € | Pricemania

Bvlgari Omnia Crystalline 65ml

TOP 4
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 53,89 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy 65 ml, Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2005 kytica čerstvo rozvinutých kvetov, trblietavá duše krištáľu s prirodzeným pôvabom, a dotykom zmyselnosti. Pre ženu: moderný a elegantný. Omnia Crystalline je kyticou čerstvo rozvinutých kvetov, ktoré prebúdza ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Bvlgari Omnia Crystalline 65ml

Popis

Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy 65 ml, Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2005 kytica čerstvo rozvinutých kvetov, trblietavá duše krištáľu s prirodzeným pôvabom, a dotykom zmyselnosti. Pre ženu: moderný a elegantný. Omnia Crystalline je kyticou čerstvo rozvinutých kvetov, ktoré prebúdza k životu žiariace trblietanie krištáľu čistého ako tón, ktorým súzvučia srdcia a duše modernej ženy. Symbol žiarivého a neodolateľného lúča života charakterizovaný práve novú Omnia Crystalline v sebe nesie oduševnený krásu a všestrannú vyváženosť modernej ženy, ktorej prirodzený pôvab nenápadne dopĺňa diskrétnym dotykom zmyselnosti. Rovnako ako prírodný kryštál skrýva v sebe Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstiev - vonných tónov, ktoré spoločne vytvárajú jej originálnu a ojedinelú vôňu. Počiatočné tóny prinášajú vzrušujúce priezračnosť sviežeho bambusu v kombinácii so šťavnatým nashi. Tajomné srdce vône Omnia Crystalline poodhaľuje závoj upředenou z nitiek vábivé nehy lotosových kvetov, bez toho aby porušoval svieži charakter celej kompozície. Decentný a zmyselnú bodku tvorí balzové drevo, ktoré v sebe skrýva pôvabnú hĺbku duše celej vône. Zloženie vône: Hlava: bambus, Nashi Srdce: lotosový kvet Základ: balzové drevo Bambus je súhrnný názov pre niekoľko rodov vždyzelených drevnatých tráv z čeľade lipnicovitých, podčeľaď bambusovité. Najväčšie druhy dorastajú do výšky až 40 metrov. Bambus slúži ako mnohostranný materiál na podobné účely ako drevo. Môže byť použitý ako materiál pre konštrukciu stavieb, výrobu nástrojov, nábytku, ale aj papiera a odevov, alebo aj ako potravina. Naši (tiež Nashi; Pyrus pyrifolia) je ovocie mierneho pásma, presnejšie druh hrušky. Niekedy sa s týmto ovocím možno stretnúť pod označením japonskej alebo ázijské hrušky. Pôvodne pochádza z Číny. V súčasnosti je rozšírené v celej východnej Ázii a Japonsku. V posledných rokoch sa s jeho pestovaním začína aj v Čile, Francúzsku a Taliansku. Plody sú v Česku menej obvyklým druhom ovocia. Plod hrušky našu má guľovitý až mierne zaoblený tvar a väčšinou žltkastú farbu. Je šťavnatejšie a sladšie ako európska hruška, vyzerá a chutí ako kríženec medzi hruškou a jablkom (ovšem kríženec to nie je, jedná sa skutočne o samostatný druh).

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

98% Perfektný 5 recenzie
10
Laura ŠárováPred 7 rokmi a 6 mesiacmi

Pekná vôňa ,cenovo prístupná,ako darček vhodná ,ľahká,pekne balená ,cena zodpovedá kvalite.Doporučujem ako dennú toaletnú vôňu,aj ako darček.

  • pekná vôńa
  • cenovo prístupná
  • pekný obal
  • vhodný darček
  • nemám nič
10
MTPred 7 rokmi a 6 mesiacmi

Je to subjektívne, ale mne táto vôňa super vonia, tak preto si ju aj iným kupujem.

  • nevtieravá elegantná vôňa, neprehliadnuteľný flakón
  • -
9
Pred 7 rokmi a 10 mesiacmi

Krásna vôňa, ku ktorej sa vždy budem vracať

  • Nádherná vôňa
  • Nevydrží až tak dlho, po pár hodinách ju necítiť až tak veľmi

Vývoj ceny

Reklama

Reklama