Bvlgari Omnia Crystalline 65ml cena od 37,95 € | Pricemania

Bvlgari Omnia Crystalline 65ml

TOP 6
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 39,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Bvlgari Omnia Crystalline EdT 65 ml dámská toaletní voda, kvetinová vôňa uvedena na trh v roce 2005kytice čerstvo rozvinutých kvetov, třpytivá duša křišťálu s přirozeným půvabem, a dotekem zmyselnosti.Pre ženiem: modernej a elegantný.Omnia Crystalline je kyticí čerstvo rozvinutých kvetov, ktoré prebúdza ...viac

Popis

Bvlgari Omnia Crystalline EdT 65 ml dámská toaletní voda, kvetinová vôňa uvedena na trh v roce 2005kytice čerstvo rozvinutých kvetov, třpytivá duša křišťálu s přirozeným půvabem, a dotekem zmyselnosti.Pre ženiem: modernej a elegantný.Omnia Crystalline je kyticí čerstvo rozvinutých kvetov, ktoré prebúdza k životu žiariaci ligot křišťálu čistého akoby tón, jímž souzní srdce a duša modernej ženy. Symbol žiarivého a neodolatelného lúču života charakterizovaný práve novú Omnia Crystalline v sebe nesie oduševnělou krásu a všestrannou vyváženosť modernej ženy, jejíž prirodzený pôvab nenápadne doplňuje diskrétním dotekem zmyselnosti. Rovnako ako prírodné krištáľ skrýva v sebe Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstev - vonných tónů, ktoré naraz vytvárajú jej originálny a ojedinělou vôňu. Počiatočný tóny prinášajú vzrušujúci priezračnosť svěžího bambusu v kombinácii sa šťavnatým nashi. Tajomné srdce vôňa Omnia Crystalline poodhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových kvetov, aniž by porušoval svieži ráz celé kompozícia. Decentný a smyslnou tečku tvoria balzové drevo, ktoré v sebe skrýva půvabnou hĺbku duša celé vôňa.Zloženie vôňa:Hlava: bambus, nashiSrdce: lotosový květZáklad: balzové dřevoBambus je súhrnný názov pre niekoľko rodů stálezelených dřevnatých trav z čeľadi lipnicovitých, podčeleď Bambusovité. Najvačší druhy dorůstají výšky až 40 metrov. Bambus slúži akoby mnohostranný materiál pre podobné účely akoby drevo. Môže byť použit akoby materiál pre konštrukciu stavieb, výrobu nástrojov, nábytku, ale aj papieri a odevov, lebo tiež akoby potravina.Našu (tiež Nashi; Pyrus pyrifolia) je ovocie mierneho pása, přesněji druh hrušky. Niekedy sa s týmto ovocem hádam potkať pod označením japonskej lebo asijské hrušky. Pôvodne pochádza z Číny. V súčasnosti je rozšířeno v celé východný Asii a Japonsku. V posledných letoch sa s jeho pěstováním začína i v Chile, Francii a Itálii. Plodmi sú v Česku menej obvyklým druhom ovocie. Plod hrušky našu má guľovitý až mierne zaoblený tvar a väčšinou žlutavou farbu. Je šťavnatější a sladší než európska hruška, vyzerá a chutia akoby kríženec medzi hruškou a jablkem (ovšem kríženec to nie je, koná sa skutočne o samostatný druh).

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

98% Perfektný 5 hlasov
8
Laura ŠárováPred 7 rokmi a 1 mesiacom

Pekná vôňa ,cenovo prístupná,ako darček vhodná ,ľahká,pekne balená ,cena zodpovedá kvalite.Doporučujem ako dennú toaletnú vôňu,aj ako darček.

  • pekná vôńa
  • cenovo prístupná
  • pekný obal
  • vhodný darček
  • nemám nič
8
MTPred 7 rokmi a 2 mesiacmi

Je to subjektívne, ale mne táto vôňa super vonia, tak preto si ju aj iným kupujem.

  • nevtieravá elegantná vôňa, neprehliadnuteľný flakón
  • -
8
Pred 7 rokmi a 5 mesiacmi

Krásna vôňa, ku ktorej sa vždy budem vracať

  • Nádherná vôňa
  • Nevydrží až tak dlho, po pár hodinách ju necítiť až tak veľmi

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Dámske toaletné vody Bvlgari alebo najprezeranejšie produkty Bvlgari.

Reklama