Lanvin Marry Me! 75ml cena od 21,40 € | Pricemania

Lanvin Marry Me! 75ml

TOP 3
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Dámske parfémované vody

Marry Me! pripomína výbuch spontánneho smiechu plného radosti a šťastia. Esencia bezstarostné ženskosti so sebou prináša sen o láske - bezpečné ako náruč milenca. V srdci je skrytá dvojica výnimočných ingrediencií: iskrivo svieži horký pomaranč z Tunisu a zvodný jazmín Sambac. Ich prepojením vzniká fascinujúci ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Lanvin Marry Me! 75ml

Popis

Marry Me! pripomína výbuch spontánneho smiechu plného radosti a šťastia. Esencia bezstarostné ženskosti so sebou prináša sen o láske - bezpečné ako náruč milenca. V srdci je skrytá dvojica výnimočných ingrediencií: iskrivo svieži horký pomaranč z Tunisu a zvodný jazmín Sambac. Ich prepojením vzniká fascinujúci "láska na prvý pohľad", doplnená ovocnou sladkosťou broskyne a jemnosťou jazmínového čaju. Zmyselný jazmín Sambac tlmí nežná sladkosť magnólie ukrytá v kaskáde ružových lístkov. Bielym kvetom vdychuje hrejivú nótu ušľachtilá ambra a opojné pižmo. Žensky pôsobiaca moderná flakón predstavuje motív mašle v originálne pojatom tvaru, ktorý korunuje striebristé a ľahko asymetricky abstraktné viečko flakónu.Hrdlo flakónu zdobia šik detail v podobe stužky vo fuchsiovej tónu z ateliéru Albera Elbaza, dodávajúce celému dielu dotyk elegancie a krehkosti. Elegancia a štýl sa prejavujú aj v podobe krabičky. Logo Marry Me! tvorí podpis, ktorým nám Lanvin, rúk Alberta Elbaza, rozpráva o najkrajšom zo všetkých okamihov, kedy dvojica sŕdc začína biť v rovnakom rytme. Na trh bola uvedená v roku 2010. 

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

85% Perfektný 6 recenzie
10
Pred 8 rokmi a 7 mesiacmi

Odporúčam tento výrobok - má dlhotrvajúcu úžasnú vôňu a v tomto obchode je dostupný za veľmi výhodnú cenu

  • úžasná dlhotrvajúca vôňa, super cena
  • nemám žiadne výhrady
10
MartinPred 8 rokmi a 10 mesiacmi

Som s produktom spokojný

  • Krásna vôňa. Jemne sladkastá s nádychom citrusov. Naozaj jemne sladká, pretože priateľka nemá rada sladké vône ale táto sa jej páči.
  • A aj na ďalší deň je pekne cítiť.
  • Žiadne výhrady
8
SimonaPred 9 rokmi a 5 mesiacmi

celkovo dobrá vôňa s menšími nedostatkami

  • svieža kvetinová vôňa vhodná na letné dni
  • slabšia výdrž

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama