Giorgio Armani Si 100ml cena od 71,47 € | Pricemania

Giorgio Armani Si 100ml

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Dámske parfémované vody

Giorgio Armani Sí, dámska parfumovaná voda 100ml Povedzte áno snívaniu, slobode, láske... Povedzte áno sebe samej. Giorgio Armani Sí, oslava ženskej krásy, slobody, ženskej duše a jej čistoty, modernosti a zmyselnosti. Nová vôňa Giorgio Armani Sí bola uvedená na trh v septembri roku 2013. Tvárou reklamnej ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Giorgio Armani Si 100ml

Popis

Giorgio Armani Sí, dámska parfumovaná voda 100ml

Povedzte áno snívaniu, slobode, láske... Povedzte áno sebe samej. Giorgio Armani Sí, oslava ženskej krásy, slobody, ženskej duše a jej čistoty, modernosti a zmyselnosti. Nová vôňa Giorgio Armani Sí bola uvedená na trh v septembri roku 2013. Tvárou reklamnej kampane tohto nádherného dámskeho parfumu je Kate Blanchett. Zahľaďte sa do jej hlbokých očí a uvidíte presné vystihovanie ženy Giorgio Armani Sí. Je nezastaviteľná, slobodná, plná odhodlania a sily. Je stelesnením ženskej modernosti, šarmu, ktorý v sebe táto žena skrýva, jej krásy a nezávislosti. Svoju krásu a ženskosť podčiarkujú chyprovo-kvetinové tóny. Vôňa sa začína odkrývať nektárom z čiernych ríbezlí, ktorý svojimi prvými tónmi zanechá charakteristický závoj čiernych plodov. Postupne vôňa prechádza do kvetinnového srdca, ktoré odhaľuje ženskosť a vnútornú krásu ženy Sí. V dokonalej harmónni ruže a frézie sa ich tóny postupne prelínajú do drevitých tónov pačuli, ambroxanu a vanilky, ktorých doznievanie je výrazné, zmyselné a skutočne dlhé.

Flakón vône je jednoduchý, avšak veľmi výrazne tvarovaný, svoje krivky má podčiarknuté, ale žensky zaoblené. Čerešničkou je jednoduchý vrchnáčik v čiernej farby ktorý vyjadruje eleganciu a modernosť ženy. Jemnosť a ženská krása je stelesnená v pudrovej, jemne ružovkastej farbe.

Zloženie Giorgio Armani Sí

Hlava: čierne ríbezle Srdce: ruža, frézia Základ: vanilka, pačuli, ambroxan, drevité tóny

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama