Boucheron Quatre 100ml cena od 31,00 € | Pricemania

Boucheron Quatre 100ml

TOP 11
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Dámske parfémované vody

Odvážna, odhodlaná a vyzývavá - taká je žena QUATRE. Boucheron QUATRE Šperkársky dom Boucheron Založený pred viac ako 155 rokmi, Boucheron bol úplne prvým šperkárom na Place Vendôme, ktorý v roku 1893 otvoril svoj prvý obchod v mieste, kde ho z celého námestia zalievalo najviac svetla. Majstrovstvá ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Boucheron Quatre 100ml

Popis

Odvážna, odhodlaná a vyzývavá - taká je žena QUATRE. Boucheron QUATRE


Šperkársky dom Boucheron
Založený pred viac ako 155 rokmi, Boucheron bol úplne prvým šperkárom na Place Vendôme, ktorý v roku 1893 otvoril svoj prvý obchod v mieste, kde ho z celého námestia zalievalo najviac svetla. Majstrovstvá šperkárskeho umenie tu septembra skrze Boucheronovy výtvory. Rovnako tak toto svetlo zintenzívňuje krásu a auru žien, ktoré nosia jeho šperky. V roku 2004 začala nová, oslnivá etapa v histórii šperkárskeho domu Boucheron - ikonický prsteň QUATRE, ktorý bol práve preložený do nového jazyka - parfum.

Prsteň QUATRE
Prsteň QUATRE je so svojou odvážnou modernosťou a grafickým dizajnom vyjadrením dnešného kreatívneho zážitku Boucheron. Zakorenený v histórii Boucheronu, architektúra jeho štruktúry je založená na štyroch krúžkoch, z ktorých každý reprezentuje jeden z najväčších momentov histórie.
QUATRE, perfektná kombinácia štyroch vzácnych motívov, ktoré sa stávajú jedným - pre každého, každý moment a každý štýl.


Boucheron QUATRE Eau de Parfum pre ňu

QUATRE pre ňu
Odvážna, odhodlaná a vyzývavá - taká je žena QUATRE. Jej prsteň je zároveň jej talizmanom. Nikdy ho nezanechá doma pre jeho eleganciu, ktorá ladí s čímkoľvek. Dom Boucheron dnes ponúka svoje hrdinke nový, esenciálne doplnok - QUATRE vôňu pre ňu, živú kombináciu odvážne modernosti a nadčasovej elegancie.

Flakón
Pocta prsteňa. Fľaštička je vytesaná z ťažkého solídneho skla, typického pre výnimočné predmety. Nechýba dotyk ružového zlata a bieleho smaltu, ktorý je prepožičaný z bielej edície prsteňa QUATRE.

Vôňa pre ňu
Rovnako ako prsteň QUATRE, ktorý kombinuje štyri rôzne motívy farieb a tvarov, spojené vo vzájomnej harmónii, odhaľuje vône prekvapivé stránky a zároveň odráža eleganciu a štýl. Kombinácia vzácnych materiálov necháva vyniknúť ich unikátnu vôňu v každej situácii.

Hlava: esencia horkého pomaranča, brazílska zelená mandarínka, červené ríbezle
Srdce: jazmín sambac, ruža
Základ: cédrové drevo, kašmír, pižmo


QUATRE Eau de Parfum for Women 100ml
QUATRE Eau de Parfum for Women 50ml
QUATRE Eau de Parfum for Women 30ml
QUATRE parfémované telové mlieko 200ml

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama