WeeRide SafeFront cena od 99,00 € | Pricemania

WeeRide SafeFront

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Cyklosedačky

Kľúčové vlastnosti SafeFront cyklosedačka – unikátna, do stredu pred jazdca montovateľná sedačka na každý bicykel (okrem cestných závodných bicyklov so zníženými riadidlami – tzv. baranmi)  Vhodná pre deti do 15kg SafeFront cyklosedačka v "Business class” prevedení. Nový model pre rok 2018 ponúka výrazné ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Cyklosedačky

Popis

Kľúčové vlastnosti SafeFront cyklosedačka – unikátna, do stredu pred jazdca montovateľná sedačka na každý bicykel (okrem cestných závodných bicyklov so zníženými riadidlami – tzv. baranmi)  Vhodná pre deti do 15kg SafeFront cyklosedačka v "Business class” prevedení. Nový model pre rok 2018 ponúka výrazné a atraktívne prevedenie v Denim štýle. DeLuxe verzia cyklosedačky WeeRide ponúka rovnaké vlastnosti ako SafeFront, avšak s pridaným komfortným čalúnením v atraktívnej farebnej kombinácii. Ťažiskové rozloženie váhy do stredu bicykla a 100% interakcia rodiča s dieťaťom sú najväčšími výhodami Weeride cyklosedačiek. Cyklosedačky Safefront a SF DeLuxe sú navrhnutá pre deti vo veku od asi 9 mesiacov do 4 rokov, a vážiace do 15 kg. Systém montáže cyklosedačky na stredovú nosnú konzolu (súčasť balenia) je v tomto segmente unikátny, a na rozdiel od iných výrobcov ponúka vďaka dvojzónovému uchyteniu a lepšej distribúcii váhy absolútne pohodlie pre rodiča i dieťa.

  • NOVÝ model pre 2018
  • Extra čalúnenie na sedle, chrbtovej opierke a prednom pultíku
  • Atraktívna čierno – hnedá farebná kombinácia
  • Mäkká výstelka na 5 – bodových bezpečnostných popruhoch
  • Najkomfortnejšia detská cyklosedačka na trhu
  • Zvýšené strany na sedačke
  • Vhodná na všetky typy bicyklov
  • EU norma: EN14344
  • Vyrobené v Európe
Montuje sa na nezávislú nosnú konzolu (súčasť balenia), a to jedinou skrutkou vybavenou detskou poistkou. Konzola sa upevňuje na prednú časť rámu pod riadidlami a zadnú sedlovú tyč bicykla, čoho výsledkom je lepšia distribúcia váhy dieťaťa do stredu bicykla a nie na predné koleso a riadenie. Rodičia oceňujú ďaleko lepšiu stabilitu počas jazdy, čo je veľkou výhodou hlavne pri jazde na nerovnom teréne. Aj v prípade problémov je dieťa neustále na očiach, chránené pažami rodiča a pripútané 5-bodovým systémom popruhov.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Cyklosedačky WeeRide, najprezeranejšie produkty WeeRide alebo najlacnejšie Cyklosedačky.

Reklama