Vyhrajte hračky pre vaše detičky!

Súťaž s e-shopom Tophracky.sk bola uzatvorená. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť.

 

Smoby trojkolku Be fun Macko Pu vyhráva: Jaroslava Tkáčová

Little Tikes hojdací koník vyhráva: Andrea Strechová

Smoby domček vyhráva: Ivan Kováč 

 

Všetkým výhercom srdečne gratulujeme!

 

Hovorí sa, že deti sú našou budúcnosťou a je to veru tak. A práve preto sa o naše deti musíme dobre postarať. Od narodenia našich detí sa snažíme, aby mali všetko čo potrebujú k spokojnému životu. Či už ide o krásnu izbu, kvalitnú škôlku, školy a podobne alebo ide o materiálne zabezpečenie. V tom aby ste svojim deťom dali len to najlepšie, Vám určite pomôže aj internetový obchod Tophračky.sk.  Aj preto vám v spolupráci s Pricemania.sk prináša súťaž o tri skvelé hračky pre vaše detičky.

Top Hračky

Teraz aj ty máš jedinečnú šancu pre svoje dieťa získať jednu z troch značkových a cenných hračiek! Hráme o Smoby Domček, Smoby Trojkolka Be Fun Macko Pu a Little Tikes Hojdací koník. Stačí, ak v termíne od 7.5. - 21.5. 2012 správne odpovieš prostredníctvom formulára nižšie na jednoduché otázky a my ťa zaradíme do žrebovania o jednu z týchto cien. Odpovede na otázky nájdete na stránke e-shopu Tophračky.sk

O e-shope Tophracky.sk : Internetový obchod Tophracky.sk vám ponúka široký výber sortimentu pre deti. Nájdete v ňom množstvo hračiek, ktoré vaše deti určite potešia. Takisto si môžete vybrať aj detský nábytok, detské vozidlá alebo rôzne školské potreby. Zároveň ponúka široký sortiment na oslavy pre detičky - od darčekových tašiek, pozvánok na party, papierových tanierikov a mnohé iné. Na Tophracky.sk nájdete široký výber od Chicco, Romer, Bibi, Smoby, Matell, Little Tikes, Fischer price a mnohé iné. Výhodou je takisto aj to, že každý týždeň tu nájdete za najlepšiu cenu na trhu vybrané autosedačky od Chicca, Graco a Maxi cosi a iné. Veríme, že na Tophracky.sk vždy zažijete príjemné nákupy!


Súťaž bola uzavretá. Ďakujeme za vašu účasť.
 


Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo