Vyhraj voňavú kyticu kvetín s doručením!

Súťaž s e-shopom Kvetyprevas.sk bola uzatvorená. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť.

 

3x25 eurový voucher vyhrávajú:

Jana Bozonova, Juana Strbova a Darina Horňáková

3x35 eurový voucher vyhrávajú:

Jakub Knapec, Jaroslava Belanová a Alžbeta Klimentová

1x45 eurový voucher vyhráva:

Nikola Hamarová

1x60 eurový voucher vyhráva:

Libuša Mozešová

 

Srdečne gratulujeme!  

 

Narodeniny, meniny, výročie, promócie, svadba, krst. Všetky tieto významné životné udalosti sa odjakživa spájajú s kvetmi. Prostredníctvom nich vyjadrujeme obdarovávanému úctu a lásku. Kvety sú skvelým doplnkom k našim prianiam a správne pripravená kytica vie niekedy povedať viac než slová. Získajte aj vy teraz jedinečnú šancu získať vouchery na nákup kytíc!

Kvetyprevas.sk

 

Stačí, ak v termíne od 6.3. - 19. 3. 2012 správne odpovieš prostredníctvom formulára nižšie na jednoduché otázky a my ťa zaradíme do žrebovania o 8 voucherov na nákup exkluzívnych kytíc. Odpovede na otázky nájdete na stránke e-shopu Kvetyprevas.sk.

kytica z tulipánov

V súťaži môžete vyhrať:

1. 3x 25 euro voucher     

2. 3 x 35 euro voucher

3. 1 x 45 euro voucher

4. 1 x 60 euro voucher

kytica orchidey

O Kvetyprevas.sk:

Rodinná firma, v ktorej sa vzťah ku kvetom pestoval už od kolísky. Zamestnanci Kvetyprevas.sk sú vyštudovaní aranžéri a neustále sa vo svojej profesii zdokonaľujú. V obchode sa pracuje s výlučne čerstvými kvetmi, ktoré sem dodávatelia privážajú niekoľkokrát za deň. Doručenie hotových kytíc už od dvoch hodín od objednania a na presne určený čas. Doručenie možné domov, do kancelárie, reštaurácie, na svadby, reštaurácie aj do ostatných častí Slovenska. Osobný kuriér je bezplatná služba v rámci Bratislavy a blízkeho okolia. Mimo hlavného mesta sa cena doručenia pohybuje podľa vzdialenosti.


Súťaž bola uzavretá. Ďakujeme za vašu účasť.
 


Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo