Vyhraj tie najlepšie augustové vychytávky!

Pricemania.sk ti v spolupráci s najširším slovenským e-shopom InterStore prináša super súťaž o tri štýlové letné vychytávky!

Teraz aj ty máš jedinečnú šancu zapojiť sa do tejto super súťaže! Stačí ak v termíne od 8.8.- 22.8. 2012 prostredníctvom formulára nižšie správne odpovieš na jednoduché otázky a my ťa zaradíme do žrebovania o super hodinky s navigáciou Garmin Forerunner a parfém Calvin Klein Euphoria Blossom a Paco Rabanne 1 Million. Odpovede na otázky nájdete na stránke e-shopu InterStore.sk

 

V súťaži môžete vyhrať:

Garmin Forerunner 610 

1. Garmin Forerunner 610

Vychytávku od Garminu viete využiť nielen pri klasických športoch (beh, cyklistika) ale aj pri tých, kde je inak meranie údajov obtiažne alebo nemožné ako napríklad in-line korčuľovanie, lyžovanie, kanoistika, či windsufing. Forerunner 610 s GPS je vodeodolný, zvukové alarmy sú doplnené o vibračné upozornenia, vďaka čomu sa môžete viac sústrediť na vašu aktivitu. Cez Virtual Partner a Racer si môžete porovnať svoje výkony s ostatnými. Výstup vašich výkonov na Facebook je maličkosť. Garmin Forerunner 610 je váš najlepší športový partner. 

 

 

 

Paco Rabanne 1 Million 

2. Parfém Paco Rabanne 1 Million

Parfém pre štýlového muža, ktorému na sebe záleží. Oslní vždy vyberaným vkusom a vôňou peňazí. Kto sa chce aspoň na chvíľu cítiť ako milionár, mal by si dopriať parfém 1 Million.

 

 

 

Calvin Klein Euphoria Blossom 

3. Calvin Klein Euphoria Blossom

Svieži závan, ktorého srdcom je biela orchidea dostane aj vás. Dámy, ktoré milujú citrusové vône plné jarných kvetov, by mali o túto jedinečnú vôňu určite zabojovať!

 

 

InterStore.sk je najširší slovenský e-shop ponúkajúci viac ako milión tovarov v 19-tich produktovýých kategóriách (biela technika, elektronika, nábytok, kancelárske potreby, drogéria, parfémy, auto-moto, oblečenie, športové potreby, knihy, chovateľské potreby, náradie, zájazdy, letenky, vstupenky - TicketStore.sk...). InterStore.sk ponúka nízke ceny, pohodlie bezpečného nákupu priamo z domu/práce, kvalitný zákaznícky servis (hotline, online poradenstvo), jednoduché platby, nákup na splátky a rýchlu dodávku tovaru. Samozrejmosťou je štandardná dvojročná záruka na tovar a možnosť vrátiť nepoškodený a nepoužívaný tovar bez udania dôvodu do 7 dní. InterStore.sk je členom medzinárodnej siete e-shopov InterStore Group.{BLADE_SUTAZ_INTERSTORE_2}

 

Výhercovia súťaže:

 

Hodinky Garmin Forerunner 610 - Branislav Lulek

 

Ďalší výhercovia:

 

Parfém Paco Rabanne 1 Milion - Viera Tomašová 

 

Parfém Calvin Klein Euphoria Blossom - Božena Skaliková 


Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo