Otto.sk predstavuje jesenné trendy

 

 

Lístie začína hýriť mnohými farbami, dni sa skracujú a slniečko už tak nehreje. Je čas pripraviť sa na najnovšie trendy jesene 2012. Oblečenie od Otto.sk má pre vás inšpirácie i kvalitu.

Nakupujte v predstihu!

Nákupná mánia ešte neprepukla a to je správny čas na výber nových kúskov do šatníka. Butiky, e-shopy a obchodné reťazce vybaľujú nové jesenné kolekcie! Oblečenie si tak môžete vyberať bez zbytočného náhlenia.

Čo nesmie chýbať? Jednoznačne dámske bundy. Nielen že príjemne zahrejú, ale dodajú outfitu ten správny šmrnc. Aké budú tohtoročné jesenné bundy?  

 

 

 

Môžete sa tešiť na kožené bundy, džínsový a military štýl jesenných bundičiek. Na bundách nájdete rôzne cvočky, džínové bundy majú zase ľahko ošúchané pranie. Čo sa strihov týka, v kurze je klasický, ale i tzv. kriváky.  

Málo miesta? Chce to veľkú kabelku!

Jeseň 2012 sa ale teší obľube veľkých kabeliek viac, ako v predchádzajúcich rokoch. A je si z čoho vyberať. Návrhári sa vyznamenali, a k dostaniu sú rôzne zaujímavé modely.

 

 

 

Farby nebudú sedieť v kúte!

Kvetinová potlač si získala mnoho nadšencov a nielen v letných mesiacoch. Štýlové korzety, šaty, voľné nohavice a ležérne košele - tam všade sa kvetiny „pestujú". Nejedná sa však o trend, ktorý by chcel rýchlo zmiznúť z predajných pultov a e-shop otto.sk je toho príkladom.

Ešte bude babie leto

A to je čas, kedy ešte naposledy môžete vytiahnuť drevákysandále a zohriať si nôžky na slnku. Samozrejme, je dobré pred zásobiť sa trendy členkovými topánkami, ale i nižšími čižmami, ktoré vás počas chladnejších rán a nocí príjemne zahrejú.   

 

 

Vyberte si svoj jesenný štýl na otto.sk a užite si trendy sezónu. Nezabudnite správne ladiť! Kombinácia džínsovina + džínsovina nikdy nič nepokazí.  

20.9.2012


Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo