Je voda z vodovodu a v plastových fľašiach absolútne nezávadná?

S blížiacim sa oteplením sa stále viac stretávame s odporúčaním dodržiavať pitný režim, piť čo najviac nesladených čajov, čistej vody a najmä v lete mať so sebou neustále tekutiny, aby sme predišli kolapsu... Ale máme doma naozaj čistú vodu? Ako reaguje plastová fľaša na už aj v našom prostredí stále častejšie vysoké teploty?

 Vaše deti ocenia čistú vodu z BRITY

Vodárenské spoločnosti dodávajú do našich domácností vodu, ktorá spĺňa prísne normy. Bez ohľadu na jej pôvod však má v rôznych regiónoch odlišné vlastnosti, napríklad tvrdosť. Tú môžeme ľahko pozorovať napríklad na rýchlovarnej kanvici. Nezanedbateľným faktorom je aj vodovodné potrubie. Aby sme ochránili nielen domáce spotrebiče pred vodným kameňom, ale aj svoje zdravie, je vhodné filtrovať vodu v kanviciach BRITA - a to na prípravu studených i teplých nápojov. Obsah originálneho filtra MAXTRA je kombináciou meničov iónov a aktívneho uhlíka, ktoré sú obzvlášť vhodné na úpravu pitnej vody.

Filtrovaná voda je základom zdravia

Vďaka tejto patentovanej technológii sa redukuje chlór, vodný kameň, organické nečistoty, niektoré pesticídy i ťažké kovy, zároveň však pevné častice horčíka a vápnika ostávajú zachované. Navyše si už nemusíte robiť starosti s nosením ťažkých balených vôd a ich skladovaním. S tým súvisí aj ochrana životného prostredia, keďže s BRITOU produkujete minimálne množstvo plastového odpadu, a výrazná finančná úspora. Vďaka filtračnej kanvici BRITA máte každý deň na dosah osviežujúcu a chutnú vodu, pričom aj vaša káva a čaj bude mať neporovnateľne lepšiu chuť. 

 SIGG fľaše

Aby ste mali čistú vodu nielen doma, ale kamkoľvek pôjdete, po prefiltrovaní si ju nalejte do hliníkovej fľaše Sigg. Podľa najnovších výskumov totiž niektoré dennodenne používané plastové fľaše uvoľňujú do tekutín nebezpečné toxické látky, nehovoriac o obrovskom množstve odpadu. SIGG je celosvetovo obľúbená švajčiarska značka, známa svojou kvalitou, štýlovosťou a hlavne aktívnou podporou zdravia človeka a životného prostredia. Nerozbitné a recyklovateľné fľaše Sigg výborne vyzerajú, nepretekajú a nehrdzavejú. V ponuke je množstvo dizajnov a objemov nielen pre dospelých, ale aj pre najmenších. S BRITOU a Siggom máte istotu skutočne čistej vody.

SIGG Hello Kitty

BRITA podľa vášho výberu:

Vybrať si môžete z troch druhov kanvíc - Aluna s mechanickým indikátorom výmeny filtra, Marella, ktorá umožňuje praktické plnenie jednou rukou a najnovší model Elemaris s BRITA Metrom, ktorého výrazným benefitom okrem mäkkej komfortnej rúčky a protiskĺzového dna je ešte spoľahlivejšia indikácia výmeny filtračnej náplne. Inteligentné počítadlo totiž zohľadňuje 3 faktory, a to množstvo prefiltrovanej vody, jej kvalitu a uplynutý čas. Kanvice nájdete v univerzálnej bielej, elegantnej čiernej, typickej modrej, ale aj v limitovaných edíciách, ako sú zelená, fialová, červená. V najbližších týždňoch budú v ponuke aj netradičné farby: mäta, ruža, levanduľa a orchidea. Pre kancelárie či väčšie domácnosti je určený BRITA Optimax Memo s celkovým objemom 8,5 l (objem prefiltrovanej vody 5,3 l), ktorý je navrhnutý tak, aby sa presne zmestil na poličku chladničky.

20.3.2012


Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo