Partneri portálu

Zzz.sk - Zoznam zdravotníckych zariadení

Zoznam zdravotníckych zariadení - ordinačné hodiny lekárov, otváracie hodiny lekární, pohotovosti, pôrodnice, očné optiky, ošetrovateľské služby, hospice,  veterinári, zdratovné poisťovne a oveľa viac nájdete na www.zzz.sk.

 

Logo Vašekupóny.sk
Vašekupony.sk je kupónový portál ponúkajúci zľavy, zľavové kupóny, zľavové kódy a akciové ponuky na jednom mieste. Nájdete tu výhody na nákup do takmer všetkých veľkých internetových obchodov. Zároveň v rámci sekcie Súťaže tu môžete súťažiť o zaujímavé výhry. Nakupujte lacnejšie na www.vasekupony.sk.
 
TECHBOX - logo
Časopis TECHBOX vám mesačne prináša najnovšie technológie moderného životného štýlu. Rozsiahle témy, rozhovory so známymi osobnosťami, recenzie mobilných telefónov, navigácií, notebookov, fotoaparátov, MP3/MP4 prehrávačov, videokamier, LCD TV a iných top produktov na trhu, ale i rozsiahle prehľady, porovnávacie testy a pravidelne aktualizované katalógy mobilných telefónov či navigácií.
 
Počítačový magazín PC REVUE je určený pre širokú počítačovú verejnosť. Vychádza už 15 rokov a za ten čas si vybudoval stabilnú pozíciu na trhu médií zameraných na informačné a komunikačné technológie. Podľa údajov nezávislých prieskumných agentúr má PC REVUE dlhodobo vedúce postavenie medzi špecializovanými odbornými magazínmi, ale aj všeobecnými spoločensko-ekonomickými týždenníkmi a mesačníkmi s prílohou o IT. Viac informácií nájdete na http://www.pcrevue.sk/
 
 
PLATÓN je značka, ktorá pokrýva neziskové občianske združenie Platón a spoločnosť s ručením obmedzeným Platon Technologies, s.r.o., ktorá pokytuje aj služby Platon Webhosting.

Vznikli sme v roku 1999 ako neformálne združenie študentov FMFI UK, používateľov a aktívnych podporovateľov otvoreného softvéru. Viac informácii o našom procese formovania je možné nájsť v chronologickej histórii.

Postupom času sme sa transformovali na oficiálne právne subjekty s cieľom poskytovať našim zákazníkom kvalitné služby s vysokou pridanou hodnotou.

Viac informácií nájdete na http://www.platon.sk/

 
 Aukcie.sk - najlepší slovenský aukčný server
 Najlepší slovenský aukčný server nájdete na http://www.aukcie.sk/
 
 

Portál http://www.lovuzdar.sk/ je venovaný všetkým priaznivcom poľovníctva a milovníkom prírody. Nájdete tu články, príbehy, diskusné fórum, tisíce fotografií, videá, inzerciu, prehľad poľovných združení, recepty, praktické informácie pre poľovníkov i nepoľovníkov.

 
Podnikajte.sk je portál o podnikaní a podnikateľskom vzdelávaní. Portál podnikajte.sk je užitočným nástrojom, na ktorom mladí podnikatelia nájdu mnoho pomôcok a informácií, ktoré pomôžu v začiatkoch ich podnikania a uľahčia rozvoj biznisu.

 

Preklady
Webinzeraty.sk
Inzercia Zdarma
Inzercia
OKshop
OKbazar
EMPEI.sk - Audio & video elektronika
Tricio.sk - Chaty, chalupy, penzióny, hotely, kúpele - dovolenka na Slovensku. Dovolenkové poradenstvo - grátis!
Skate shop, skateshop
I Love Music - Najprezeranejší párty info portál s celoslovenskou pôsobnosťou zameraný na: Party, Foto, Music.
Setri.sk - Tipy a triky na šetrenie energie, úsporné chladničky, mrazničky, práčky, sporáky, mikrovlnné rúry, žiarovky i žiarivky.
Hromadné zľavy
Projekty rodinných domov
Blog Branislava Ráca

Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo