O nás

Pricemania pre vás denne porovnáva ceny a kvalitu  internetových obchodov.

 

Povedali sme si, že by bolo fajn mať na jednom miesto informácie o cenách internetových predajcov a zároveň ich kvalite, aby sme sa vedeli lepšie rozhodovať pri nákupe cez internet.

 

Od roku 2007 tak postupne dopĺňame databázu a pridávame nové užitočné služby, ktoré vám uľahčia vaše on-line nákupy. Aktuálne porovnávame  viac ako 900 000 produktov z ponuky 6 000 e-shopov, medzi nimi najväčšie slovenské e-shopy, ako sú Hej.sk, Alza.sk, Mall.sk, Shark.sk, TPD.sk, Martinus.sk, Parfums.sk a stovky ďalších.

 

Keďže kvalitu obchodov považujeme za rovnako dôležité kritérium ako je cena, spustili sme systém hodnotenia kvalitných e-shopov pod názvom Pricemania Overený obchod, vďaka ktorému dostávate informáciu o tom, ako jednotlivé obchody hodnotia ich zákazníci po nákupe a viete si tak vybrať kvalitný obchod pre váš nákup.

 

Vieme, že veľa zákazníkov využíva pri nákupe v e-shope možnosť osobného odberu tovaru, preto si aktuálne viete v porovnaní cien zoradiť obchody podľa vzdialenosti od ich prevádzky a vybrať si tak obchod, ktorý je od vás najbližšie.

 

Vývoj ceny tovaru vám zasa pomôže pri rozhodovaní, či sa s kúpou poponáhľať alebo naopak počkať, kým ceny noviniek klesnú na prijateľnú úroveň.

 

Ďalšie šikovné vychytávky pripravujeme, v prípade že si ich nechcete nechať ujsť, zaregistrujte sa ako užívateľ a využívajte možnosť pridať si obľúbené produkty do wishlistu alebo nechať si nami sledovať cenu vybraného produktu.

 

Ak ste prevádzkovateľom e-shopu, využite možnosť pridať svoju ponuku do katalógu Pricemanie, získať tak nových zákazníkov a dlhodobo zvyšovať obrat vášho e-shopu.

 

Veríme, že si kvalitou poskytovaných služieb získame vašu priazeň a že sa na stránkach Pricemanie uvidíme pravidelne.

Tešíme sa na dlhodobú spoluprácu a budeme radi, keď nás kontaktujete v prípade akýchkoľvek otázok, pozitívnych skúseností alebo pripomienok.

 

Tím Pricemania.sk


Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo