Honeywell Hyperion 1300g cena od 71,00 € | Pricemania

Honeywell Hyperion 1300g

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 73,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Čítačky čiarových kódov

Kvalitnejšie ručné skenovanie: Vynikajúce snímacie vlastnosti, intuitívne a agresívne skenovanie. Vysoko univerzálny: Eliminuje potrebu nákupu špeciálnych skenerov - zariadenie je schopné prečítať na 13 míľ čiarových kódov zo vzdialenosti až 457 mm, rovnako tak vie prečítať aj 3 mm kódy s vysokou hustotou ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Honeywell Hyperion 1300g

Popis

Kvalitnejšie ručné skenovanie: Vynikajúce snímacie vlastnosti, intuitívne a agresívne skenovanie.

Vysoko univerzálny: Eliminuje potrebu nákupu špeciálnych skenerov - zariadenie je schopné prečítať na 13 míľ čiarových kódov zo vzdialenosti až 457 mm, rovnako tak vie prečítať aj 3 mm kódy s vysokou hustotou v jednom zariadení.

Najodolnejšie vo svojej triede: Vyššia doba bezporuchovej stave, nižšie náklady na servis a spoľahlivý dizajn, ktorý využíva len nepohyblivé časti a plne odolné tlmenie.

Pohodlný a ergonomický dizajn: Zabezpečuje komfort a produktivitu, gun-shaped formát je optimalizovaný pre intenzívny ručné skenovanie.

Automatická detekcia rozhrania: Podporuje všetky populárne rozhranie v jednom zariadení, nahrádza časovo náročný proces programovania skenovania kódov vďaka funkcii automatickej detekcie rozhraní a konfigurácie.

Remote MasterMind® Scanner Management Software: Poskytuje rýchle a pohodlné riešenie pre IT správcu, softvér riadi všetky skenery v rámci siete z jedného vzdialeného miesta.

Obsah balenia: 1D skener čierny (1300g-2), USB Type A 3m rovný kábel (CBL-500-300-S00), dokumentácia

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama