Sava Adapto 185/70 R14 88T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Celoročné pneumatiky

Celoročná pneumatika poskytujúca dobrý výkon – v daždi, na snehu, v slnečnom počasí Vodičom, ktorí sa chcú vyhnúť ťažkostiam a výdavkom spojeným s letnými a zimnými pneumatikami, sme priniesli celoročnú pneumatiku Adapto. Táto cenovo dostupná pneumatika sa prispôsobuje sezónnym zmenám počasia – od horúcich ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Celoročné pneumatiky

Popis

Celoročná pneumatika poskytujúca dobrý výkon – v daždi, na snehu, v slnečnom počasí Vodičom, ktorí sa chcú vyhnúť ťažkostiam a výdavkom spojeným s letnými a zimnými pneumatikami, sme priniesli celoročnú pneumatiku Adapto. Táto cenovo dostupná pneumatika sa prispôsobuje sezónnym zmenám počasia – od horúcich letných dní po sneh a ľad.

  • Priľnavosť v každom počasí
  • Skvelá ovládateľnosť a brzdné vlastnosti po celý rok
  • Odolnosť proti akvaplaningu
  • Tichá a pohodlná jazda
Priľnavosť za každého počasia. Pneumatika Sava Adapto sa vyznačuje špeciálnou silikónovou zložkou podporujúcou vysokú priľnavosť počas celého roka – bez ohľadu na počasie. Symbol snehovej vločky znamená, že tento produkt spĺňa prísne normy, ktoré sa požadujú od zimných pneumatík. Skvelé riadenie a brzdenie počas celého roka. Prispôsobovaním sa počasiu poskytuje dezénová zložka správnu tvrdosť pneumatiky v lete a zachovanie flexibility v zime. Výsledkom je spoľahlivé ovládanie vozidla a brzdenie vo všetkých poveternostných podmienkach. Priľnavá okrajová časť dezénu zvyšuje pohon pneumatiky na cestách v zimnom období. Odolnosť voči akvaplaningu. Jazdite s istotou na mokrých cestách. Široké dezénové drážky bez problémov rozptyľujú vodu, čím znižujú riziko vzniku akvaplaningu. Tichšie a komfortnejšie. Tichšie pneumatiky znamenajú pohodlnejšiu jazdu a menšie hlukové znečistenie prostredia. Pre pneumatiky Adapto sme vyvinuli dezénovú štruktúru, ktorá ovplyvňuje úroveň hluku a zabezpečuje plynulejšiu jazdu.

Reklama

Reklama