Michelin Agilis Camping 225/70 R15 112Q cena od 124,74 € | Pricemania

Michelin Agilis Camping 225/70 R15 112Q

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 129,29 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Celoročné pneumatiky

Pneumatika určená pre obytné vozidlá Pneumatika vyrobená špeciálne pre obytné vozidlá a karavany. Umožňuje bezpečne cestovať po dlhý čas! Výhody produktu: Dlhá životnosť Odolnosť Viaceúčelovosť (označenie M+S*) Technológia: Koncepcia a technológia vychádzajú z novej pneumatiky MICHELIN Agilis a umožňujú ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Michelin Agilis Camping 225/70 R15 112Q

Popis

Pneumatika určená pre obytné vozidlá Pneumatika vyrobená špeciálne pre obytné vozidlá a karavany. Umožňuje bezpečne cestovať po dlhý čas! Výhody produktu:

  • Dlhá životnosť
  • Odolnosť
  • Viaceúčelovosť (označenie M+S*)
Technológia: Koncepcia a technológia vychádzajú z novej pneumatiky MICHELIN Agilis a umožňujú dlhodobé použitie v každom ročnom období (technológia DCP - Durable Contact Patch – optimalizovaný kontakt pneumatiky s vozovkou). Stavba pneumatiky zosilnená dvojitou kostrou umožňuje jazdu s vyšším tlakom hustenia. Dezén je lamelizovaný až o +30%*, prerezaný až o +20%*, čím sa vyrovnáva pneumatikám, ktoré jazdia v rôznorodých teplotných podmienkach. Zaručuje vynikajúcu priľnavosť aj pri príležitostných jazdách v náročných podmienkach.Zákonné ustanovenia:* Vzhľadom na AgilisUvedené hodnoty tlaku hustenia pneumatík majú len informatívny charakter. Presnú hodnotu odporúčaného tlaku hustenia vašich pneumatík sa dozviete z návodu na obsluhu vozidla. Tieto informácie bývajú často uvedené aj na štítku umiestnenom na stĺpčeku dverí pri vodičovi alebo na vnútornej strane krytu palivovej nádrže. Dokumenty a informácie uvedené na stránkách www.michelin.sk neposkytujú žiadne skryté ani zjavné záruky.Michelin si vyhradzuje právo zmeniť či upraviť obsah svojich stránok bez predchádzajúceho upozornenia.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama