Michelin Agilis Camping 215/75 R16 113Q

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Celoročné pneumatiky

Pneumatika určená pre obytné vozidlá Pneumatika vyrobená špeciálne pre obytné vozidlá a karavany. Umožňuje bezpečne cestovať po dlhý čas! Výhody produktu: Dlhá životnosť Odolnosť Viaceúčelovosť (označenie M+S*) Technológia: Koncepcia a technológia vychádzajú z novej pneumatiky MICHELIN Agilis a umožňujú ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Celoročné pneumatiky

Popis

Pneumatika určená pre obytné vozidlá Pneumatika vyrobená špeciálne pre obytné vozidlá a karavany. Umožňuje bezpečne cestovať po dlhý čas! Výhody produktu:

  • Dlhá životnosť
  • Odolnosť
  • Viaceúčelovosť (označenie M+S*)
Technológia: Koncepcia a technológia vychádzajú z novej pneumatiky MICHELIN Agilis a umožňujú dlhodobé použitie v každom ročnom období (technológia DCP - Durable Contact Patch – optimalizovaný kontakt pneumatiky s vozovkou). Stavba pneumatiky zosilnená dvojitou kostrou umožňuje jazdu s vyšším tlakom hustenia. Dezén je lamelizovaný až o +30%*, prerezaný až o +20%*, čím sa vyrovnáva pneumatikám, ktoré jazdia v rôznorodých teplotných podmienkach. Zaručuje vynikajúcu priľnavosť aj pri príležitostných jazdách v náročných podmienkach.Zákonné ustanovenia:* Vzhľadom na AgilisUvedené hodnoty tlaku hustenia pneumatík majú len informatívny charakter. Presnú hodnotu odporúčaného tlaku hustenia vašich pneumatík sa dozviete z návodu na obsluhu vozidla. Tieto informácie bývajú často uvedené aj na štítku umiestnenom na stĺpčeku dverí pri vodičovi alebo na vnútornej strane krytu palivovej nádrže. Dokumenty a informácie uvedené na stránkách www.michelin.sk neposkytujú žiadne skryté ani zjavné záruky.Michelin si vyhradzuje právo zmeniť či upraviť obsah svojich stránok bez predchádzajúceho upozornenia.

Reklama

Reklama