Continental VancoFourSeason 2 225/75 R16 121R

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Celoročné pneumatiky

V najlepšej kondícii po celý rok. Pre ľahké úžitkové vozidlá a dodávky. 12 mesiacov v roku hospodárne a bezpečne. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Hospodárna po celý rok. Odporúčajú hlavní výrobcovia automobilov, vhodná ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Celoročné pneumatiky

Popis

V najlepšej kondícii po celý rok. Pre ľahké úžitkové vozidlá a dodávky. 12 mesiacov v roku hospodárne a bezpečne. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Hospodárna po celý rok. Odporúčajú hlavní výrobcovia automobilov, vhodná napríklad pre modely Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter a Iveco Daily.

  • Hospodárna po celý rok
  • Vysoká bezpečnosť v lete vďaka  vynikajúcemu handlingu na suchých vozovkách
  • Vysoká bezpečnosť v zime vďaka spoľahlivému záberu a brzdnému výkonu
Hospodárna po celý rok. Zmes použitá v pneumatike Vanco ™ FourSeason 2 zaisťuje maximálnu odolnosť proti opotrebovaniu a dlhú životnosť. Tak je zaručená vynikajúca hospodárnosť po celý rok. Vysoká bezpečnosť v lete vďaka vynikajúcemu handlingu na suchých vozovkách. Vďaka použitiu tuhého dezénu navrhnutého pomocou počítačov poskytuje pneumatika dokonalú ovládateľnosť na suchých vozovkách. Vysoká bezpečnosť v zime vďaka spoľahlivému záberu a brzdnému výkonu. Vanco ™ FourSeason 2 poskytuje maximálnu priľnavosť na ceste na zasnežených a zľadovatených vozovkách. Vďaka dobrému odvodu vody a kašovitého snehu pneumatika poskytuje najlepšiu možnú ochranu v zime.

Reklama

Reklama