HP CB338EE cena od 1,36 € | Pricemania

HP CB338EE

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Cartridge

Prehľad Skvelá hodnota. Vytlačte viac obrázkov a fotografií v ostrých, živých farbách. Originálne atramenty HP poskytujú vynikajúcu odolnosť voči vyblednutiu, vynikajúcu spoľahlivosť a výkon HP.4 Funkcie Na tlač veľkých objemov si vyberte trojfarebnú atramentovú kazetu HP 351XL s originálnymi atramentami ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Cartridge

Popis

Prehľad

Skvelá hodnota. Vytlačte viac obrázkov a fotografií v ostrých, živých farbách. Originálne atramenty HP poskytujú vynikajúcu odolnosť voči vyblednutiu, vynikajúcu spoľahlivosť a výkon HP.4

Funkcie

Na tlač veľkých objemov si vyberte trojfarebnú atramentovú kazetu HP 351XL s originálnymi atramentami HP. Naplňte svoje individuálne tlačové a finančné nároky s inteligentným výberom originálneho príslušenstva HP. Získajte spoľahlivosť značky HP pri nízkych prevádzkových nákladoch.
všetko máte pod kontrolou; To, čo potrebujete je bezproblémová kazeta, ktorá tlačí s vynikajúcim výkonom vždy, keď potrebujete. Trojfarebná atramentová kazeta HP 351XL s originálnymi atramentami HP je tým pravým riešením pre zákazníkov a profesionálov, ktorí myslia dopredu.
Spoľahnite sa na originálne atramentové kazety HP a užite si spoľahlivú tlač s jednoduchou inštaláciou a moderné možnosti recyklácie.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Trojfarebné
Veľkosť kvapky atramentu
5 pl
Kompatibilné typy atramentu
Dye-based
Výdatnosť strán (farebné)
Asi 580 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
*Testované v zariadení HP Deskjet J5780 All-in-One. Priemerná hodnota podľa normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a nepretržitej tlače. Aktuálna výnosnosť sa výrazne odlišuje v závislosti od obsahu tlače a iných faktorov. Viac informácií na http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 30° C
Rozsah skladovacích teplôt
15 až 35° C
Skladovacia vlhkosť
od 5 do 95 % relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
116 x 36 x 115 mm
Hmotnosť balenia
0,074 kg
Čo obsahuje balenie

Záruka

Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania.

Čo je v krabici

Atramentová kazeta

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Cartridge HP, najprezeranejšie produkty HP alebo najlacnejšie Cartridge.

Reklama