HP CB331EE cena od 61,90 € | Pricemania

HP CB331EE

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Cartridge

Prehľad Atramentové kazety HP 338 sú zárukou konzistentných výsledkov. Vďaka tomuto zdokonalenému čiernemu atramentu možno vytlačiť text s kvalitou laserovej tlačiarne. Zaisťuje vyššiu odolnosť proti rozmazaniu zvýrazňovačom. Funkcie Získajte jednotne tmavý text laserovej kvality pre profesionálnu ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien HP CB331EE

Popis

Prehľad

Atramentové kazety HP 338 sú zárukou konzistentných výsledkov. Vďaka tomuto zdokonalenému čiernemu atramentu možno vytlačiť text s kvalitou laserovej tlačiarne. Zaisťuje vyššiu odolnosť proti rozmazaniu zvýrazňovačom.

Funkcie

Získajte jednotne tmavý text laserovej kvality pre profesionálnu tlač na všetkých dokumentoch. Vychutnajte si výrazné, bohaté výsledky pri výbere čierneho pigmentového atramentu – ideálne na urobenie silného dojmu.
Označte dokumenty zvýrazňovačom – tento vylepšený čierny atrament ponúka vyššiu odolnosť voči rozmazaniu zvýrazňovačom. Vynikajúca odolnosť voči vyblednutiu umožňuje archivovať dokumenty a dôležité písomnosti celé desaťročia.
Spoľahnite sa na spoločnosť HP a získajte zážitok z vynikajúcej tlače – získate legendárnu spoľahlivosť a stály výkon značky HP. Keď si vyberáte medzi atramentovými tlačovými kazetami, získajte najvyššiu hodnotu prispôsobenú vašim potrebám tlače.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Čierna
Veľkosť kvapky atramentu
15 pl
Kompatibilné typy atramentu
Na báze pigmentu
Výdatnosť strán (čiernobiela)
Na jednu kazetu: asi 480 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
Testované na farebnej atramentovej tlačiarni HP Deskjet 6540. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 35°C
Rozsah skladovacích teplôt
-15 až 35°C
Skladovacia vlhkosť
5 až 95 % relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
117 × 38 × 170 mm
Hmotnosť balenia
138,5 g

Čo obsahuje balenie

Čo je v krabici

2 atramentové kazety

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Cartridge HP, najprezeranejšie produkty HP alebo najlacnejšie Cartridge.

Reklama