HP C9362EE cena od 20,21 € | Pricemania

HP C9362EE

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Cartridge

Prehľad Atramentové kazety HP 336 umožňujú tlač tmavšieho čierneho textu laserovej kvality s vyššou odolnosťou voči rozmazaniu zvýrazňovačom. Tento čierny atrament poskytuje vylepšenú trvácnosť a vynikajúcu odolnosť voči vyblednutiu. Funkcie Získajte jednotne tmavý text laserovej kvality pre profesionálnu ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien

Najprezeranejšie produkty v kategórií Cartridge

Popis

Prehľad

Atramentové kazety HP 336 umožňujú tlač tmavšieho čierneho textu laserovej kvality s vyššou odolnosťou voči rozmazaniu zvýrazňovačom. Tento čierny atrament poskytuje vylepšenú trvácnosť a vynikajúcu odolnosť voči vyblednutiu.

Funkcie

Získajte jednotne tmavý text laserovej kvality pre profesionálnu tlač na všetkých dokumentoch. Vychutnajte si výrazné, bohaté výsledky pri výbere čierneho pigmentového atramentu – ideálne na urobenie silného dojmu.
Zvýrazňujte svoje dokumenty s istotou pri tlači s čiernym pigmentovým atramentom, ktorý ponúka vyššiu odolnosť proti rozmazaniu zvýrazňovačom. Archivujte dokumenty a dôležité listiny celé desaťročia. Tento atrament je navrhnutý na dlhotrvajúcu tlač.
Spoľahnite sa na spoločnosť HP a získajte zážitok z vynikajúcej tlače – získate legendárnu spoľahlivosť a stály výkon. Keď si vyberáte medzi atramentovými tlačovými kazetami, získajte najvyššiu hodnotu prispôsobenú vašim potrebám tlače. Spoločnosť HP dokonca bezplatne recykluje použité kazety.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Čierna
Veľkosť kvapky atramentu
14 pl
Kompatibilné typy atramentu
Na báze pigmentu
Výdatnosť strán (čiernobiela)
Asi 220 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
Testované na farebnej atramentovej tlačiarni HP Deskjet 6540. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 32 °C
Rozsah skladovacích teplôt
15 až 35°C
Skladovacia vlhkosť
5 až 95 % relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
141 × 113 × 37 mm
Hmotnosť balenia
0,06 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Zaručujeme, že žiadna tlačová a atramentová kazeta a tlačové hlavy HP počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania.

Čo je v krabici

Atramentová kazeta

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Cartridge HP, najprezeranejšie produkty HP alebo najlacnejšie Cartridge.

Reklama