Zapf Creation Baby born Morská víla cena od 35,90 € | Pricemania

Zapf Creation Baby born Morská víla

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 35,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Bábiky

BABY born Morská víla 46 cm.Morské víly sú tajomné bytosti a BABY born Morská víla nie je výnimkou. Vo vode vlní farebnou plutvou a elegantne sa hýbe vo vode. Akonáhle sa dostane do kontaktu so studenou vodou, zmení sa farba oblečenia: ružová na tyrkysovú a tyrkysová na modrú. Ako to len robí?V dlhých ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

BABY born Morská víla 46 cm.Morské víly sú tajomné bytosti a BABY born Morská víla nie je výnimkou. Vo vode vlní farebnou plutvou a elegantne sa hýbe vo vode. Akonáhle sa dostane do kontaktu so studenou vodou, zmení sa farba oblečenia: ružová na tyrkysovú a tyrkysová na modrú. Ako to len robí?V dlhých blond vláskoch má farebné pramienky. Vlásky má ozdobené čelenkou. Súčasťou balenia je tiež ružový hrebeň, ktorý pomáha pri tvorení krásnych účesov.Špecifikácia:.

    .
  • Originálna bábika BABY born Morská víla s veľkosťou 46 cm.
  • .
  • Vo vode sa hýbe.
  • .
  • S efektom zmeny farby.
.Rozmanitá "hra na" s bábikou BABY born povzbudzuje predstavivosť a bolo preukázané, že podporuje vývoj sociálnych zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia.Funguje na 3× LR03/AAA batérie.Súčasťou balenia je hrebeň a čelenka.Vhodné pre deti od 3 rokov.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Bábiky Zapf Creation, najprezeranejšie produkty Zapf Creation alebo najlacnejšie Bábiky.

Reklama