Zapf Creation Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca cena od 20,95 € | Pricemania

Zapf Creation Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 20,95 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Bábiky

Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca. Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca robí z zaspávanie hru. Ak stlačíte srdiečko na brušku bábiky, budete počuť tlkot srdca a zvuky pokojného dýchania. Je vedecky dokázané, že keď pri sebe deti majú hračku so zvukmi dýchanie, ľahšie zaspávajú, pokojnejšie spí ...viac

Popis

Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca.

Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca robí z zaspávanie hru.
Ak stlačíte srdiečko na brušku bábiky, budete počuť tlkot srdca a zvuky pokojného dýchania.
Je vedecky dokázané, že keď pri sebe deti majú hračku so zvukmi dýchanie, ľahšie zaspávajú, pokojnejšie spí a cíti sa viac chránení.
Hlasitosť dvadsaťminútového zvuku je možné nastaviť.
Látková bábika má veľkosť 30 cm, nosia ružové dupačky, šatka a čiapočku s bodkami do farby. Hlavička bábiky je vyrobená z mäkkého vinylu, telíčko je tiež príjemne mäkké, a preto si deti bábiku obľúbia pre chvíle maznanie. Značková bábika Baby Annabell Newborn. Najmenší model (30 cm) sa super mäkkým telíčkom pre najmladších mamičky. Sa zvuky srdcového tepu a zvuky dýchania. Bábiku možno prať - v ruke, po vybratí zvukového strojčeka. Baby Annabell Newborn so zvukmi tlkotu srdca a dýchanie.

Upozornenie!
V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - jedodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Bábiky Zapf Creation, najprezeranejšie produkty Zapf Creation alebo najlacnejšie Bábiky.

Reklama