Onkyo TX-L20D cena od 519,00 € | Pricemania

Onkyo TX-L20D

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 533,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Stereo receiver ONKYO TX-L20D-B v čiernom prevedení poskytuje 2.1 kanálový zvuk s výkonom 85 W na kanál. Disponuje DTS HD a true HD certifikátom, ktorý garantuje nízku mieru skreslenia zvuku a vysokú hlasitosť s dôrazom na čistotu reprodukcie. Receiver ponúka streamovanie pomocou Air Play či Google Cast, ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Onkyo TX-L20D

Popis

Stereo receiver ONKYO TX-L20D-B v čiernom prevedení poskytuje 2.1 kanálový zvuk s výkonom 85 W na kanál. Disponuje DTS HD a true HD certifikátom, ktorý garantuje nízku mieru skreslenia zvuku a vysokú hlasitosť s dôrazom na čistotu reprodukcie. Receiver ponúka streamovanie pomocou Air Play či Google Cast, bezdrôtové počúvanie hudby prostredníctvom Bluetooth technológie a prístup k internetovým rádiám či streamovacím službám. Prenos signálu v rozlíšení 4K zabezpečí bohatá konektivita na čele so štyrmi HDMI portami s HCDP 2.2. Nechýba FM tuner so 40 predvoľbami a DAB+ tuner.

ONKYO TX-L20D-B
2.1 kanálový stereo receiver ONKYO TX-L20D-B ponúka 85 W výkon na kanál. Povznášajúcu zvukovú atmosféru s vysokou hlasitosťou a nízkou mierou skreslenia zvuku garantuje certifikácia DTS HD a True HD. Zariadenie ponúka šírku pásma až 18 Gbps pri podpore prehrávania najnovších formátov (štyri HDMI porty s HCDP 2.2) v rozlíšení 4K (HDR).
Streamovanie hudby, ovládanie smartfónom
ONKYO TX-L20D-B sa môže pochváliť technológiami a funkciami ako AirPlay, Google Cast, WiFi a Bluetooth. Zariadenie môžete synchronizovať s vašim tabletom alebo smartfónom prostredníctvom aplikácie Onkyo Remote. Streamujte hudbu alebo počúvajte internetové rádia a služby (napr. Spotify), a získajte tak prístup ku všetkým dostupným hudobným žánrom a skladbám online.
Široká škála podpory zvukových formátov
Okrem bohatej konektivity ponúka stereo receiver ONKYO TX-L20D-B DAB+ tunerom a FM tunerom so 40 predvoľbami. Zariadenie disponuje širokou škálou podpory formátov v štandardnom ale aj vo vysokom rozlíšení (napr. DSD). Komfort pri ovládaní zariadenie pozdvihuje čitateľný LED displej a diaľkový ovládač.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie AV receivery Onkyo, najprezeranejšie produkty Onkyo alebo najlacnejšie AV receivery.

Reklama