Kompava BCAA Amino Forte 200 kps

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 18,58 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Amino BCAA Forte - KompavaAminokyseliny KOMPAVA Amino BCAA Forte sú vetvené esenciálne aminokyseliny, ktoré pomáhajú vykonávať syntézu svalových bielkovín a tým podporujú rast a obnovu svalových buniek. Amino BCAA Forte sú dôležitým suplementom pri intenzívnych a náročných tréningoch, pri ochrane svalovej ...viac

Popis

Amino BCAA Forte - KompavaAminokyseliny KOMPAVA Amino BCAA Forte sú vetvené esenciálne aminokyseliny, ktoré pomáhajú vykonávať syntézu svalových bielkovín a tým podporujú rast a obnovu svalových buniek. Amino BCAA Forte sú dôležitým suplementom pri intenzívnych a náročných tréningoch, pri ochrane svalovej hmoty a pri extrémnom náraste sily. Esenciálne aminokyseliny BCAA v pomere 2:1:1 sú základom efektívnej výživy každého športovca pri náraste svalovej hmoty. KOMPAVA Amino BCAA Forte sú tvorené jednotlivými vetvenými esenciálnymi aminokyselinami Izoleucín, Leucín aValín v pomere 2:1:1, ktoré si organizmus nedokáže sám vyrobiť, preto ich ľudia musia prijímať zo stravy alebo suplementáciou. Pre efektívnejšie využitie a rýchlejší nástup aminokyselín sú BCAA Forte obohatené o vitamín B6, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania. Aminokyseliny BCAA Forte predstavujú okamžitý zdroj energie nakoľko sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, ktoré chránia a zväčšujú ich objem. KOMPAVA Amino BCAA Forte v organizme:

 • chránia pred deštrukciou svalových bielkovín pri a po fyzickej námahe
 • podporujú syntézu svalových bielkovín
 • urýchľujú regeneráciu svalov a tvorbu bielkovín
 • pozitívne vplývajú na dusíkovú bilanciu organizmu
 • sú ihneď vstrebateľné s rýchlym nástupom
 • odbúravajú kyselinu mliečnu
 • chránia pečeň
Aminokyseliny KOMPAVA Amino BCAA Forte sú určené: - pre nárast svalovej hmoty - pre regeneráciu po náročnom tréningu - pre ochranu proti deštrukcii svalovej hmoty Odporúčané dávkovanie:
 • 4 kps. pred tréningom (sú ihneď vstrebateľné do krvného obehu a pôsobia ako nosič energie)
 • 4 kps. po tréningu (pre zabránenie rozpadu svalových bielkovín, umožňujú rozvoj a rast aktívnej svalovej hmoty)
Pre efektívnejšie využitie odporúčame prijímať s jedlom a súbežným príjmom vitamínov skupiny B alebo s L-karnitínom. Tabuľka nutričných hodnôt: Nutričné informácie 1 kapsula (400 mg obsahu čistých aminokyselín) L-leucín 192 mg L-izoleucín 92 mg L-valín 92 mg vit. B6 (pyridoxínhydrochlo­rid) 2 mg Zloženie: L-leucín, L-izoleucín, L-valín, vit. B6 (pyridoxínhydrochlo­rid), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý Upozornenie: Obsahuje fenylalanín. Po otvorení obal starostlivo zatvorte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 7 rokov. No doping – výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny. NO alergens – neobsahuje žiadne alergény
 • Vetvené esenciálne aminokyseliny BCAA (leucín, izoleucín a valín).
 • Doplňovanie BCAA zabraňuje povýkonovej katabolizacií, urýchľuje regeneráciu, obnovuje hladinu v tkanivách, má anabolické účinky a zabraňuje potrebe celkového zvýšeného prímu bielkovín.
 • Viac informácií o BCAA nájdete na:
 • Všetko dôležité o BCAA
.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Aminokyseliny Kompava alebo najprezeranejšie produkty Kompava.

Reklama