Prihlásenie pre obchody

E-mail:
Heslo:
Zabudli ste heslo?

Prihlásenie pre zaregistrované obchody

Zaregistrované obchody sa môžu prihlásiť na základe svojho prihlasovacieho e-mailu a zvoleného hesla.

Registrácia nového obchodu

Názov obchodu:
URL obchodu:
Prihlasovací e-mail:
Heslo:
Znova heslo:
Odkiaľ ste sa dozvedeli o Pricemanii?
suhlasím s podmienkami

Partneri

Všetko pre online marketing na internete profesionálny webdesign, tvorba eshopu, SEO a PPC reklama CMS Buxus, Informačná architekúra, Web dizajn, Testovanie použiteľnosti, Online marketing. Prenájom e-shopov Prenájom e-shopov Prenájom e-shopov

Ešte nemáte vytvorené konto?

Pricemania je komplexným nástrojom pre spotrebiteľov v konečnom štádiu nákupného procesu, kedy sa rozhodujú o tom, ktorý produkt si kúpia a v ktorom obchode nákup zrealizujú. Po tom, ako sa spotrebiteľ rozhodne pre konkrétny produkt, Pricemania ho ďalej nasmeruje do vhodného obchodu, aby uskutočnil svoj nákup.

Systém platby Pay-Per-Click zabezpečuje, že obchodník platí len za vysoko potenciálneho zákazníka, ktorý sa až po porovnaní jednotlivých produktov a obchodov preklikne do vhodného obchodu.

Obchodníkom portál poskytuje prehľad o trhoch, na ktorých pôsobia a o produktoch a cenách ktoré ponúka konkurencia. Získavajú spätnú väzbu od spotrebiteľov, ktorá im pomáha skvalitňovať ich služby a prispôsobovať ponuku požiadavkám spotrebiteľov.

Obchodníci majú možnosť osloviť užívateľov Pricemanie prostredníctvom vyžiadaných informácií (newsletteru) a ďalších foriem reklamy (bannery, súťaže, články, textové odkazy).

Počas celého procesu registrácie, pridávaní produktov, plánovaní reklamných kampaní a v prípade akýchkoľvek otázok je každému obchodníkovi k dispozícii určený člen tímu Pricemanie.

Priebežne sa pripravujú ďalšie funkcie a možnosti cielenej reklamy.

Predstavenie portálu
Programy pre obchody
Špecifikácia XML feedu
Ďalšie možnosti inzercie
Výhody pre užívateľov - spotrebiteľov
Kontakt

Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo
TOPlist TOPlist