Nájdené obchody

Nájdené ponuky obchodov
Zobrazené výrobky: 1 - 31 / 75



OEM Predlžovačka  220V, 2m + 6 zásuvky
OEM Predlžovačka 220V, 2m + 6 zásuvky

Predlžovačka na 220V. 2m + 6 zásuvky Obrázok je ilustračný

Microsoft OEM MS Windows 8 Pro GGK 32Bit Slovak
Microsoft OEM MS Windows 8 Pro GGK 32Bit Slovak

Comparison of Windows 8 editions[4][13] Features Windows RT Windows 8 Windows 8 Pro Windows 8 Enterprise Availability[14] Pre-installed on devices Most channels Most channels Volume License customers Architecture ARM (32-bit) IA-32 (32-bit)...

Microsoft OEM MS Windows Pro 8.1 32Bit Slovak
Microsoft OEM MS Windows Pro 8.1 32Bit Slovak

Plná života a nádherná, taká je domovská obrazovka, ktorá predstavuje novú tvár systému Windows. Každá dlaždica na domovskej obrazovke je prepojená s osobou, aplikáciou alebo inou položkou, ktorá je pre vás dôležitá, a rozžiari...

Cisco Systems OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-LX10, singlemode do 10km, LC, Cisco comp.
Cisco Systems OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-LX10, singlemode do 10km, LC, Cisco comp.

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilníTechnické informácie : * Prenosová rýchlosť : 100 Mbps * 1 x 100Base-LX single-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 10...

Cisco Systems Cisco OEM SPM-7100WCISHTR(GLC-SX-MMD)
Cisco Systems Cisco OEM SPM-7100WCISHTR(GLC-SX-MMD)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

OEM Tellstick net automatizačný modul pre ovládanie zásuviek
OEM Tellstick net automatizačný modul pre ovládanie zásuviek

Modul s Ethernet pripojením pre automatizáciu - bezdrotové (rádiové) ovládanie zásuviek a príjem informácii od snímačov / obojsmerná komunikácia. Ovládanie on-line (cez internet), alebo pomocou Windows / iPhone aplikácie. Modul možno...

OEM Predlžovačka  220V, 7m + 5 zásuviek
OEM Predlžovačka 220V, 7m + 5 zásuviek

Predlžovačka na 230V, 7m + 5 zásuviek Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 2m + 6 zásuvky + vypínač
OEM Predlžovačka 220V, 2m + 6 zásuvky + vypínač

Predlžovačka na 220V Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 5m + 5 zásuvky
OEM Predlžovačka 220V, 5m + 5 zásuvky

Predlžovačka na 220V. 5m + 5 zásuvky Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 5m + 6 zásuvky
OEM Predlžovačka 220V, 5m + 6 zásuvky

Predlžovačka na 220V. 5m + 6 zásuvky Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 2m + 5 zásuvky
OEM Predlžovačka 220V, 2m + 5 zásuvky

Predlžovačka na 220V. 2m + 5 zásuvky Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 5m + 5 zásuviek + vypínač
OEM Predlžovačka 220V, 5m + 5 zásuviek + vypínač

Predlžovačka na 220V. 5m + 5 zásuvky + vypínač Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 10m + 5 zásuvky
OEM Predlžovačka 220V, 10m + 5 zásuvky

Predlžovačka na 220V. 10m + 5 zásuvky Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 10m + 5 zásuvky + vypínač
OEM Predlžovačka 220V, 10m + 5 zásuvky + vypínač

Predlžovačka na 220V. 10m + 5 zásuvky + vypínač Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 3m + 5 zásuvky + vypínač
OEM Predlžovačka 220V, 3m + 5 zásuvky + vypínač

Predlžovačka na 220V. 3m + 5 zásuvky Obrázok je ilustračný

OEM Predlžovačka  220V, 7m + 5 zásuviek + vypínač
OEM Predlžovačka 220V, 7m + 5 zásuviek + vypínač

Predlžovačka na 220V. 5m + 5 zásuvky + vypínač Obrázok je ilustračný

Microsoft Licencia OEM MS Windows 7 Home Premium SP1 32-bit Slovak - súčasť balenia
Microsoft Licencia OEM MS Windows 7 Home Premium SP1 32-bit Slovak - súčasť balenia

Táto OEM licence je určená pre "Zostavovateľov systémov" a po inštalácii sa stáva súčasťou počítača, pričom nemôže byť prevedená na iný počítač. V prípade nákupu musíte spĺňať podmienky programu Microsoft OEM System...

Microsoft Licencia OEM MS Windows Server Essentials 2012 R2 x64 Czech DVD 1-2CPU - súčasť balenia
Microsoft Licencia OEM MS Windows Server Essentials 2012 R2 x64 Czech DVD 1-2CPU - súčasť balenia

Windows Server 2012 Essentials is the latest version of Windows Small Business Server Essentials. It is a cloud enabled first server with an intuitive user interface. It can run on physical servers with up to two processors and has been designed for...

Microsoft Licencia OEM MS Windows Server Standard 2008 R2 w/SP1 x64 Czech DVD 1-4CPU + 5 CAL - súčasť balenia
Microsoft Licencia OEM MS Windows Server Standard 2008 R2 w/SP1 x64 Czech DVD 1-4CPU + 5 CAL - súčasť balenia

Přehled produktu Windows Server 2008Systém Windows Server 2008 představuje dosud nejpokročilejší operační systém Windows Server, navržený pro podporu nové generace sítí, aplikací a webových služeb. Pomocí systému Windows Server...

Microsoft Licencia OEM MS Windows 7 Professional GGK SP1 32-bit/64-bit English - súčasť balenia
Microsoft Licencia OEM MS Windows 7 Professional GGK SP1 32-bit/64-bit English - súčasť balenia

Verzia určená na LEGALIZÁCIU operačného systému pre uz existujuce PC/notebooky!Balenie obsahuje instalacne medium a samolepku Certifikat pravosti (COA stitok), ktory je nutne nalepit na pocitac.* Licencia GGK Windows 7 neobsahuje pravo na...





Hlavný partner Pricemania.sk:
Lenovo